KONST / Litografier / Färglitografi 9155059
nr 915 5059
Färglitografi
Lars Jonsson, Lövsångare, signerad. 118/260 36x46
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:39:25
1.500 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
- Klassiska
29 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska